-88% -88% Kiirnuudlid Ming Chu Noodles Part 60g Parim enne: 26.12.2025Hulgipakend: 10 Current price: 0,09 € Old price: 0,75 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 0.75 € Sina säästad Kilohind 1,50 €/kg Kaal 60 g Toote kirjeldus Kiirnuudlid Ming Chu Noodles Part 60g Saistītie Produkti THAI CHOICE Satay maapähkli kaste 230g 4,30 €/kg Parim enne: 04.12.2025 Hulgipakend: 12 0,99 € 4,09 € -76% Tatraõiemesi 500g 11,98 €/kg Parim enne: 02.02.2027Hulgipakend: 8 5,99 € 8,99 € -33% SEASIR Premium sojakaste 152ml 9,14 €/kg Parim enne: 08.11.2025 Hulgipakend: 12 1,39 € 2,29 € -39% Wasabi pasta, JAPANESE CHOICE, 43g 36,98 €/kg Parim enne: 19.03.2026Hulgipakend: 12 1,59 € 4,97 € -68%
THAI CHOICE Satay maapähkli kaste 230g 4,30 €/kg Parim enne: 04.12.2025 Hulgipakend: 12 0,99 € 4,09 € -76%
Wasabi pasta, JAPANESE CHOICE, 43g 36,98 €/kg Parim enne: 19.03.2026Hulgipakend: 12 1,59 € 4,97 € -68%