-49% -49% Kiirnuudlid Knorr Gramen Kana 65g Parim enne: 28.02.2026Hulgipakend: 8 Current price: 0,59 € Old price: 1,15 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 1.15 € Sina säästad Kilohind 9,08 €/kg Kaal 65 g Toote kirjeldus Kiirnuudlid Knorr Gramen Kana 65g Saistītie Produkti Kiirnuudlid Knorr Vürtsikas Kana 63g 4,60 €/kg Parim enne: 31.01.2026Hulgipakend: 24 0,29 € 0,95 € -69% Riisinuudlid Hello küüslaugu- ja sibulamaitselised 76g 14,34 €/kg Parim enne: 24.03.2026Hulgipakend: 12 1,09 € 2,18 € -50% Kiirnuudlid BBQ ribide maitselised, KNORR, 66 g 4,08 €/kg Parim enne: 31.01.2026Hulgipakend: 22 0,29 € 0,99 € -71% Muffinipulber Vilma 400 g 4,98 €/kg Parim enne: 15.02.2026Hulgipakend: 10 1,99 € 2,55 € -22%
Kiirnuudlid Knorr Vürtsikas Kana 63g 4,60 €/kg Parim enne: 31.01.2026Hulgipakend: 24 0,29 € 0,95 € -69%
Riisinuudlid Hello küüslaugu- ja sibulamaitselised 76g 14,34 €/kg Parim enne: 24.03.2026Hulgipakend: 12 1,09 € 2,18 € -50%
Kiirnuudlid BBQ ribide maitselised, KNORR, 66 g 4,08 €/kg Parim enne: 31.01.2026Hulgipakend: 22 0,29 € 0,99 € -71%