Must pipar Anatolis jahvatatud 15g Parim enne: 30.06.2026Hulgipakend: 20 Current price: 0,69 € Old price: 0,00 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 0.69 € Kilohind 46,00 €/kg Kaal 15 g Toote kirjeldus Must pipar Anatolis jahvatatud 15g Saistītie Produkti Sidrunihape, ANATOLS, 30 g 28,33 €/kg Parim enne: 30.09.2027Hulgipakend: 20 0,85 € Veiselihapuljong Kucharek 60g 4,83 €/kg Parim enne: 28.02.2026Hulgipakend: 24 0,29 € 0,48 € -40% Kastmesegu FIX Lasagne, KNORR, 43g 11,40 €/kg Parim enne: 30.04.2025 Hulgipakend: 22 0,49 € 1,99 € -75% Köögiviljapuljong Kucharek 60g 2,42 €/kg Parim enne: 28.02.2026Hulgipakend: 24 0,29 € 0,48 € -40%
Kastmesegu FIX Lasagne, KNORR, 43g 11,40 €/kg Parim enne: 30.04.2025 Hulgipakend: 22 0,49 € 1,99 € -75%