-76% -76% Roheline tee VAHDAM magus Himaalaja 30g Parim enne: 08.02.2026Hulgipakend: 36 Current price: 1,49 € Old price: 6,19 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 6.19 € Sina säästad Kilohind 49,67 €/kg Kaal 30 g Toote kirjeldus Bestseller, mis on valmistatud Himaalaja rohelisest teest koos ajatute ürtide ja eksootiliste India vürtsidega. Saistītie Produkti Must tee Mozums Herbal 20*1.5g 9,67 €/kg Parim enne: 16.10.2025Hulgipakend: 10 0,29 € 1,24 € -77% Mineraalvesi loodusliku gaasiga, PELISTERKA, 1,5l 0,65 €/kg Parim enne: 07.10.2027Hulgipakend: 6 + pant 0,97 € 1,09 € -11% MOKATE Kohvijook Pumpkin spiced latte 8x15g 16,58 €/kg Parim enne: 09.02.2026Hulgipakend: 12 1,99 € 4,85 € -59% FUZETEA Jäätee Mustika & Lavendel 500 ml 1,78 €/kg Parim enne: 16.12.2025 Hulgipakend: 12 0,89 € 1,37 € -35%
Mineraalvesi loodusliku gaasiga, PELISTERKA, 1,5l 0,65 €/kg Parim enne: 07.10.2027Hulgipakend: 6 + pant 0,97 € 1,09 € -11%
MOKATE Kohvijook Pumpkin spiced latte 8x15g 16,58 €/kg Parim enne: 09.02.2026Hulgipakend: 12 1,99 € 4,85 € -59%
FUZETEA Jäätee Mustika & Lavendel 500 ml 1,78 €/kg Parim enne: 16.12.2025 Hulgipakend: 12 0,89 € 1,37 € -35%