-76% -76% Roheline tee VAHDAM magus Himaalaja 30g Parim enne: 08.02.2026Hulgipakend: 36 Current price: 1,49 € Old price: 6,19 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 6.19 € Sina säästad Kilohind 49,67 €/kg Kaal 30 g Toote kirjeldus Bestseller, mis on valmistatud Himaalaja rohelisest teest koos ajatute ürtide ja eksootiliste India vürtsidega. Seotud tooted MOKATE Kohvijook Pumpkin spiced latte 8x15g 16,58 €/kg Parim enne: 09.02.2026Hulgipakend: 12 1,99 € 4,85 € -59% Jahvatatud kohv, SUMENA, 1 kg 11,99 €/kg Parim enne: 01.02.2027 Hulgipakend: 7 11,99 € 13,99 € -14% NOCCO Sunny Soda funktsionaalne jook 330 ml 5,42 €/kg Parim enne: 28.05.2026 Hulgipakend: 24 1,79 € 2,09 € -14% Mineraalvesi loodusliku gaasiga, PELISTERKA, 1,5l 0,65 €/kg Parim enne: 07.10.2027Hulgipakend: 6 + pant 0,97 € 1,09 € -11%
MOKATE Kohvijook Pumpkin spiced latte 8x15g 16,58 €/kg Parim enne: 09.02.2026Hulgipakend: 12 1,99 € 4,85 € -59%
NOCCO Sunny Soda funktsionaalne jook 330 ml 5,42 €/kg Parim enne: 28.05.2026 Hulgipakend: 24 1,79 € 2,09 € -14%
Mineraalvesi loodusliku gaasiga, PELISTERKA, 1,5l 0,65 €/kg Parim enne: 07.10.2027Hulgipakend: 6 + pant 0,97 € 1,09 € -11%