-43% -43% Leivakrõpsud Kupiec Fin’snack Sweet Chilli 100g Parim enne: 31.12.2025Hulgipakend: 10 Current price: 1,59 € Old price: 2,79 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 2.79 € Sina säästad Kilohind 15,90 €/kg Kaal 100 g Toote kirjeldus Leivakrõpsud Kupiec Fin’snack Sweet Chilli 100g Saistītie Produkti Küpsised Reese`s Dipped Pretzels 120g 29,08 €/kg Parim enne: 31.05.2025 Hulgipakend: 12 3,49 € 5,99 € -42% LORENZ CRUNCHIPS WOW kartulikrõpsud jalapeno ja toorjuustuga 110g 12,64 €/kg Parim enne: 11.02.2026Hulgipakend: 10 1,39 € 2,49 € -44% Kuivröstitud soolatud india pähklid, ESTRELLA, 250g 15,16 €/kg Parim enne: 28.03.2026Hulgipakend: 8 3,79 € 7,99 € -53% Präänik aprikoosimaitselise täidisega, MINU, 250g 3,16 €/kg Parim enne: 04.02.2026Hulgipakend: 18 0,79 € 1,15 € -31%
Küpsised Reese`s Dipped Pretzels 120g 29,08 €/kg Parim enne: 31.05.2025 Hulgipakend: 12 3,49 € 5,99 € -42%
LORENZ CRUNCHIPS WOW kartulikrõpsud jalapeno ja toorjuustuga 110g 12,64 €/kg Parim enne: 11.02.2026Hulgipakend: 10 1,39 € 2,49 € -44%
Kuivröstitud soolatud india pähklid, ESTRELLA, 250g 15,16 €/kg Parim enne: 28.03.2026Hulgipakend: 8 3,79 € 7,99 € -53%
Präänik aprikoosimaitselise täidisega, MINU, 250g 3,16 €/kg Parim enne: 04.02.2026Hulgipakend: 18 0,79 € 1,15 € -31%