-33% -33% Tatraõiemesi 500g Parim enne: 02.02.2027Hulgipakend: 8 Current price: 5,99 € Old price: 8,99 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 8.99 € Sina säästad Kilohind 11,98 €/kg Kaal 500 g Toote kirjeldus Tartraõiemesi on tumepruuni varjundiga, erilise maitse ja lõhnaga. Saistītie Produkti Wasabi pasta, JAPANESE CHOICE, 43g 36,98 €/kg Parim enne: 19.03.2026Hulgipakend: 12 1,59 € 4,97 € -68% THAI CHOICE Vürtsikas kaste mereandidele 200ml 3,45 €/kg Hulgipakend: 12 Parim enne: 03.05.2025 0,69 € 2,43 € -72% Sinep GOURMANTE tsilliga, 160g 19,94 €/kg Parim enne: 07.01.2026Hulgipakend: 6 3,19 € 3,79 € -16% Salatikaste jogurtiga, DELIKATO, 500 ml 1,98 €/kg Parim enne: 07.01.2026 Hulgipakend: 12 0,99 € 1,99 € -50%
Wasabi pasta, JAPANESE CHOICE, 43g 36,98 €/kg Parim enne: 19.03.2026Hulgipakend: 12 1,59 € 4,97 € -68%
THAI CHOICE Vürtsikas kaste mereandidele 200ml 3,45 €/kg Hulgipakend: 12 Parim enne: 03.05.2025 0,69 € 2,43 € -72%
Salatikaste jogurtiga, DELIKATO, 500 ml 1,98 €/kg Parim enne: 07.01.2026 Hulgipakend: 12 0,99 € 1,99 € -50%