-39% -39% Must tee LOYD Black Intense 20x2g Parim enne: 30.01.2026Hulgipakend: 10Parim enne: 31.03.2024 Current price: 1,39 € Old price: 2,29 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 2.29 € Sina säästad Kilohind 34,75 €/kg Kaal 40 g Toote kirjeldus Püramiidkotikestes must tee LOYD Black Intense. Seotud tooted MOKATE Kohvijook Pumpkin spiced latte 8x15g 16,58 €/kg Parim enne: 09.02.2026Hulgipakend: 12 1,99 € 4,85 € -59% Kohvitabletid “Kenya” 3×7,5g 21,78 €/kg Parim enne: 31.08.2025Hulgipakend: 25 0,49 € 1,29 € -62% Roheline tee VAHDAM magus Himaalaja 30g 49,67 €/kg Parim enne: 08.02.2026Hulgipakend: 36 1,49 € 6,19 € -76% Jahvatatud kohv, SUMENA, 1 kg 11,99 €/kg Parim enne: 01.02.2027 Hulgipakend: 7 11,99 € 13,99 € -14%
MOKATE Kohvijook Pumpkin spiced latte 8x15g 16,58 €/kg Parim enne: 09.02.2026Hulgipakend: 12 1,99 € 4,85 € -59%
Roheline tee VAHDAM magus Himaalaja 30g 49,67 €/kg Parim enne: 08.02.2026Hulgipakend: 36 1,49 € 6,19 € -76%