-10% -10% Vahukommid BBQ, TOBIES, 200 g Parim enne: 13.09.2026Hulgipakend: 30 Current price: 1,79 € Old price: 1,99 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 1.99 € Sina säästad Kilohind 8,95 €/kg Kaal 200 g Toote kirjeldus Maitsvad vahukommid TOBIES 200g mis sobivad ka küpsetamiseks ja grillimiseks. Seotud tooted Mõngel vanillimaitselised maisikepikesed Balsnack 100g 8,90 €/kg Parim enne: 16.04.2026Hulgipakend: 20 0,89 € 1,41 € -37% Puuviljasnäkk Nordthy – Viigimarja 100g 8,50 €/kg Parim enne: 27.08.2027Hulgipakend: 36 0,85 € 2,49 € -66% Dave & Jon’s maitsestatud datlid “Strawberry Milkshake” 125g 15,84 €/kg Parim enne: 18.03.2026Hulgipakend: 16 1,98 € 2,69 € -26% Piimašokolaadikommid, Marabou, 74g 20,14 €/kg Parim enne: 21.02.2026Hulgipakend: 28 1,49 € 1,99 € -25%
Mõngel vanillimaitselised maisikepikesed Balsnack 100g 8,90 €/kg Parim enne: 16.04.2026Hulgipakend: 20 0,89 € 1,41 € -37%
Puuviljasnäkk Nordthy – Viigimarja 100g 8,50 €/kg Parim enne: 27.08.2027Hulgipakend: 36 0,85 € 2,49 € -66%
Dave & Jon’s maitsestatud datlid “Strawberry Milkshake” 125g 15,84 €/kg Parim enne: 18.03.2026Hulgipakend: 16 1,98 € 2,69 € -26%
Piimašokolaadikommid, Marabou, 74g 20,14 €/kg Parim enne: 21.02.2026Hulgipakend: 28 1,49 € 1,99 € -25%