-10% -10% Vahukommid BBQ, TOBIES, 200 g Parim enne: 13.09.2026Hulgipakend: 30 Current price: 1,79 € Old price: 1,99 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 1.99 € Sina säästad Kilohind 8,95 €/kg Kaal 200 g Toote kirjeldus Maitsvad vahukommid TOBIES 200g mis sobivad ka küpsetamiseks ja grillimiseks. Saistītie Produkti Mõngel vanillimaitselised maisikepikesed Balsnack 100g 8,90 €/kg Parim enne: 16.04.2026Hulgipakend: 20 0,89 € 1,41 € -37% Präänik aprikoosimaitselise täidisega, MINU, 250g 3,16 €/kg Parim enne: 04.02.2026Hulgipakend: 18 0,79 € 1,15 € -31% Kalev Limoncello martsipanikommid 175g 11,71 €/kg Parim enne: 06.01.2026Hulgipakend: 21 2,05 € 4,45 € -54% Kalev Limoncello likööriga martsipanikommid 150g 17,27 €/kg Parim enne: 07.01.2026Hulgipakend: 16 2,59 € 4,49 € -42%
Mõngel vanillimaitselised maisikepikesed Balsnack 100g 8,90 €/kg Parim enne: 16.04.2026Hulgipakend: 20 0,89 € 1,41 € -37%
Präänik aprikoosimaitselise täidisega, MINU, 250g 3,16 €/kg Parim enne: 04.02.2026Hulgipakend: 18 0,79 € 1,15 € -31%
Kalev Limoncello martsipanikommid 175g 11,71 €/kg Parim enne: 06.01.2026Hulgipakend: 21 2,05 € 4,45 € -54%
Kalev Limoncello likööriga martsipanikommid 150g 17,27 €/kg Parim enne: 07.01.2026Hulgipakend: 16 2,59 € 4,49 € -42%