-35% -35% Suhkruvatt Lolliboni Dracula 60g Parim enne: 10.06.2026Hulgipakend: 45 Current price: 1,29 € Old price: 1,99 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 1.99 € Sina säästad Kilohind 21,50 €/kg Kaal 60 g Toote kirjeldus Suhkruvatt Lolliboni Dracula 60g Seotud tooted Piimašokolaadikommid, Marabou, 74g 20,14 €/kg Parim enne: 21.02.2026Hulgipakend: 28 1,49 € 1,99 € -25% Dave & Jon’s maitsestatud datlid “Sour Watermelon” 125g 15,84 €/kg Parim enne: 02.04.2026Hulgipakend: 16 1,98 € 2,69 € -26% Šokolaadipralineed Jõulusaan MERRY CHRISTMAS VERGANI 200g 22,45 €/kg Parim enne: 30.11.2025 Hulgipakend: 8 4,49 € 12,20 € -63% TRUE DATES Datlid Sour Watermelon 100 g 19,90 €/kg Parim enne: 28.01.2027Hulgipakend: 12 1,99 € 2,73 € -27%
Piimašokolaadikommid, Marabou, 74g 20,14 €/kg Parim enne: 21.02.2026Hulgipakend: 28 1,49 € 1,99 € -25%
Dave & Jon’s maitsestatud datlid “Sour Watermelon” 125g 15,84 €/kg Parim enne: 02.04.2026Hulgipakend: 16 1,98 € 2,69 € -26%
Šokolaadipralineed Jõulusaan MERRY CHRISTMAS VERGANI 200g 22,45 €/kg Parim enne: 30.11.2025 Hulgipakend: 8 4,49 € 12,20 € -63%
TRUE DATES Datlid Sour Watermelon 100 g 19,90 €/kg Parim enne: 28.01.2027Hulgipakend: 12 1,99 € 2,73 € -27%