-35% -35% Cukurvate Drakula, Lolliboni 60g Ieteicams līdz: 10.06.2026Lielapjoma iepakojums: 45 Pašreizējā cena: 1,29 € Sena cena: 1,99 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 1.99 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 21,50 €/kg Svars 60 g Produkta apraksts Cukurvate Drakula, Lolliboni 60g Saistītie Produkti Piena šokolādes konfektes, Marabou, 74g 20,14 €/kg Ieteicams līdz: 21.02.2026Lielapjoma iepakojums: 28 1,49 € 1,99 € -25% Augļu uzkoda Nordthy – Vīģe 100g 8,50 €/kg Ieteicams līdz: 27.08.2027Lielapjoma iepakojums: 36 0,85 € 2,49 € -66% Medus piparkūkas ar aprikožu pildījumu, MINU, 250g 3,16 €/kg Ieteicams līdz: 04.02.2026Lielapjoma iepakojums: 18 0,79 € 1,15 € -31% Hapjie konfektes Sweet’n Fun Busters Splash Apelsīns/Zemeņu, Citronu/Cola 45g 22,00 €/kg Ieteicams līdz: 02.02.2028Lielapjoma iepakojums: 16 0,99 € 1,86 € -47%
Piena šokolādes konfektes, Marabou, 74g 20,14 €/kg Ieteicams līdz: 21.02.2026Lielapjoma iepakojums: 28 1,49 € 1,99 € -25%
Augļu uzkoda Nordthy – Vīģe 100g 8,50 €/kg Ieteicams līdz: 27.08.2027Lielapjoma iepakojums: 36 0,85 € 2,49 € -66%
Medus piparkūkas ar aprikožu pildījumu, MINU, 250g 3,16 €/kg Ieteicams līdz: 04.02.2026Lielapjoma iepakojums: 18 0,79 € 1,15 € -31%
Hapjie konfektes Sweet’n Fun Busters Splash Apelsīns/Zemeņu, Citronu/Cola 45g 22,00 €/kg Ieteicams līdz: 02.02.2028Lielapjoma iepakojums: 16 0,99 € 1,86 € -47%