-24% -24% Päevalilleseemned Tintti 2,5kg Current price: 6,29 € Old price: 8,25 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 8.25 € Sina säästad Kilohind 2,52 €/kg Kaal 2.5 kg Toote kirjeldus Koorimata päevalilleseemned lindude toiduks. Sobilik lisasööt meil talvituvatele lindudele. Hoida kuivas ja jahedas. Seotud tooted DogFest Pardiliha lõigud, väikest tõugu koertele, 55g 32,55 €/kg Parim enne: 10.10.2026Hulgipakend: 80 1,79 € 2,50 € -28% Veiseliha pulgad ternespiimaga kutsikatele, DogFest, 45g 30,89 €/kg Parim enne: 09.09.2026Hulgipakend: 80 1,39 € 2,40 € -42% Närimispulk Koerale DOGMAN 100tk S 900g 3,32 €/kg Parim enne: 25.09.2025Hulgipakend: 6 2,99 € 7,99 € -63% Kassitoit küülikulihaga kastmes, MY LOVE, 100 g 3,90 €/kg Parim enne: 08.08.2026 Hulgipakend: 24 0,39 € 0,49 € -20%
DogFest Pardiliha lõigud, väikest tõugu koertele, 55g 32,55 €/kg Parim enne: 10.10.2026Hulgipakend: 80 1,79 € 2,50 € -28%
Veiseliha pulgad ternespiimaga kutsikatele, DogFest, 45g 30,89 €/kg Parim enne: 09.09.2026Hulgipakend: 80 1,39 € 2,40 € -42%
Närimispulk Koerale DOGMAN 100tk S 900g 3,32 €/kg Parim enne: 25.09.2025Hulgipakend: 6 2,99 € 7,99 € -63%
Kassitoit küülikulihaga kastmes, MY LOVE, 100 g 3,90 €/kg Parim enne: 08.08.2026 Hulgipakend: 24 0,39 € 0,49 € -20%