-24% -24% Päevalilleseemned Tintti 2,5kg Current price: 6,29 € Old price: 8,25 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 8.25 € Sina säästad Kilohind 2,52 €/kg Kaal 2.5 kg Toote kirjeldus Koorimata päevalilleseemned lindude toiduks. Sobilik lisasööt meil talvituvatele lindudele. Hoida kuivas ja jahedas. Saistītie Produkti Kassitoit kassipojale, MY LOVE, 80 g 4,38 €/kg Parim enne: 17.03.2026 Hulgipakend: 24 0,35 € 0,49 € -29% CatFestKanaliha pulgad kassidele, 45g 26,44 €/kg Parim enne: 09.09.2026Hulgipakend: 80 1,19 € 2,29 € -48% Koertele tennisepallid (kirjud) 2,49 € 5,99 € -58% Kassitoit küülikulihaga kastmes, MY LOVE, 100 g 3,90 €/kg Parim enne: 08.08.2026 Hulgipakend: 24 0,39 € 0,49 € -20%
Kassitoit kassipojale, MY LOVE, 80 g 4,38 €/kg Parim enne: 17.03.2026 Hulgipakend: 24 0,35 € 0,49 € -29%
CatFestKanaliha pulgad kassidele, 45g 26,44 €/kg Parim enne: 09.09.2026Hulgipakend: 80 1,19 € 2,29 € -48%
Kassitoit küülikulihaga kastmes, MY LOVE, 100 g 3,90 €/kg Parim enne: 08.08.2026 Hulgipakend: 24 0,39 € 0,49 € -20%