-32% -32% Komm LOLLIBONI Grenade Spray 50ml Parim enne: 20.03.2026Hulgipakend: 12 Current price: 1,69 € Old price: 2,49 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 2.49 € Sina säästad Kilohind 33,80 €/kg Kaal 50 g Toote kirjeldus KommLOLLIBONI Grenade Spray 50ml Seotud tooted Dave & Jon’s maitsestatud datlid “Strawberry Milkshake” 125g 15,84 €/kg Parim enne: 18.03.2026Hulgipakend: 16 1,98 € 2,69 € -26% Glükoositropsid Sana Melonimaitselised C-vitamiiniga 39 g 7,44 €/kg Parim enne: 21.02.2026 Hulgipakend: 162 0,29 € 0,78 € -63% Mesikäpp riisiampsud piimašokolaadis, KALEV, 140 g 11,07 €/kg Parim enne: 09.01.2025Hulgipakend: 12 1,55 € 3,95 € -61% Valge šokolaad, MILKA, 80 g 12,38 €/kg Parim enne: 09.12.2025 Hulgipakend: 24 0,99 € 1,99 € -50%
Dave & Jon’s maitsestatud datlid “Strawberry Milkshake” 125g 15,84 €/kg Parim enne: 18.03.2026Hulgipakend: 16 1,98 € 2,69 € -26%
Glükoositropsid Sana Melonimaitselised C-vitamiiniga 39 g 7,44 €/kg Parim enne: 21.02.2026 Hulgipakend: 162 0,29 € 0,78 € -63%
Mesikäpp riisiampsud piimašokolaadis, KALEV, 140 g 11,07 €/kg Parim enne: 09.01.2025Hulgipakend: 12 1,55 € 3,95 € -61%