-32% -32% LOLLIBONI Grenade Spray konfekte, 50 ml. Ieteicams līdz: 20.03.2026Lielapjoma iepakojums: 12 Pašreizējā cena: 1,69 € Sena cena: 2,49 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 2.49 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 33,80 €/kg Svars 50 g Produkta apraksts LOLLIBONI Grenade Spray konfekte, 50 ml. Saistītie Produkti CORNY Protein Power proteīna batoniņš vaniļas 50g 21,80 €/kg Ieteicams līdz: 06.02.2026Lielapjoma iepakojums: 18 1,09 € 1,99 € -45% Medus piparkūkas ar aprikožu pildījumu, MINU, 250g 3,16 €/kg Ieteicams līdz: 04.02.2026Lielapjoma iepakojums: 18 0,79 € 1,15 € -31% Medus rīsu gabaliņi piena šokolādē, KALEV, 140 g 11,07 €/kg Ieteicams līdz: 09.01.2025Lielapjoma iepakojums: 12 1,55 € 3,95 € -61% Augļu uzkoda Nordthy – Vīģe 100g 8,50 €/kg Ieteicams līdz: 27.08.2027Lielapjoma iepakojums: 36 0,85 € 2,49 € -66%
CORNY Protein Power proteīna batoniņš vaniļas 50g 21,80 €/kg Ieteicams līdz: 06.02.2026Lielapjoma iepakojums: 18 1,09 € 1,99 € -45%
Medus piparkūkas ar aprikožu pildījumu, MINU, 250g 3,16 €/kg Ieteicams līdz: 04.02.2026Lielapjoma iepakojums: 18 0,79 € 1,15 € -31%
Medus rīsu gabaliņi piena šokolādē, KALEV, 140 g 11,07 €/kg Ieteicams līdz: 09.01.2025Lielapjoma iepakojums: 12 1,55 € 3,95 € -61%
Augļu uzkoda Nordthy – Vīģe 100g 8,50 €/kg Ieteicams līdz: 27.08.2027Lielapjoma iepakojums: 36 0,85 € 2,49 € -66%