-20% -20% Vafeles ar kakao krēma pildījumu, SNAZZLES, 170 g. Ieteicams līdz: 15.07.2026Lielapjoma iepakojums: 48 Pašreizējā cena: 1,19 € Sena cena: 1,49 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 1.49 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 7,00 €/kg Svars 170 g Saistītie Produkti Melnās saulespuķu sēklas grauzdētas, YES, 150 g 5,27 €/kg Ieteicams līdz: 26.01.2026Lielapjoma iepakojums: 24 0,79 € 1,85 € -57% Kartupelu čipsi paprikas garšā Oven Chips, ESTRELLA, 125 g 10,32 €/kg Lielapjoma iepakojums: 10 ieteicams līdz: 20.10.2025 1,29 € 2,99 € -57% LORENZ CRUNCHIPS WOW kartupeļu čipsi ar halapenjo un krēmsieru 110g 12,64 €/kg Ieteicams līdz: 11.02.2026Lielapjoma iepakojums: 10 1,39 € 2,49 € -44% Nublu Habanero čili garšas kartupeļu čipsi, 150 g 11,00 €/kg ieteicams līdz: 11.10.2025 Daudzpakas: 24 1,65 € 2,90 € -43%
Melnās saulespuķu sēklas grauzdētas, YES, 150 g 5,27 €/kg Ieteicams līdz: 26.01.2026Lielapjoma iepakojums: 24 0,79 € 1,85 € -57%
Kartupelu čipsi paprikas garšā Oven Chips, ESTRELLA, 125 g 10,32 €/kg Lielapjoma iepakojums: 10 ieteicams līdz: 20.10.2025 1,29 € 2,99 € -57%
LORENZ CRUNCHIPS WOW kartupeļu čipsi ar halapenjo un krēmsieru 110g 12,64 €/kg Ieteicams līdz: 11.02.2026Lielapjoma iepakojums: 10 1,39 € 2,49 € -44%
Nublu Habanero čili garšas kartupeļu čipsi, 150 g 11,00 €/kg ieteicams līdz: 11.10.2025 Daudzpakas: 24 1,65 € 2,90 € -43%