-75% -75% Piena salmiņi Moomin, Vaniļas garša 6gab 36g Ieteicams līdz: 02.02.2028Lielapjoma iepakojums: 120 Pašreizējā cena: 0,49 € Sena cena: 1,95 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 1.95 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 13,61 €/kg Svars 36 g Produkta apraksts Piena salmiņi Moomin, Vaniļas garša 6 gab. Saistītie Produkti Baltā šokolāde, MILKA, 80 g 12,38 €/kg ieteicams līdz: 09.12.2025 Daudzpakas: 24 0,99 € 1,99 € -50% TRUE DATES Dateles ar Skābā arbūza garšu 100 g 19,90 €/kg Ieteicams līdz: 28.01.2027Lielapjoma iepakojums: 12 1,99 € 2,73 € -27% Glikožu tabletes Sana arbūza garšas ar C vitamīnu 39 g 7,44 €/kg ieteicams līdz: 21.02.2026 Daudzpaka: 162 0,29 € 0,78 € -63% Šokolādes suflē ULKER O’lala ar aveņu pildījumu 70g 22,71 €/kg Ieteicams līdz: 28.06.2028Lielapjoma iepakojums: 12 ieteicams līdz: 28.06.2028 Iepakojums vairumā: 12 1,59 € 2,79 € -43%
TRUE DATES Dateles ar Skābā arbūza garšu 100 g 19,90 €/kg Ieteicams līdz: 28.01.2027Lielapjoma iepakojums: 12 1,99 € 2,73 € -27%
Glikožu tabletes Sana arbūza garšas ar C vitamīnu 39 g 7,44 €/kg ieteicams līdz: 21.02.2026 Daudzpaka: 162 0,29 € 0,78 € -63%
Šokolādes suflē ULKER O’lala ar aveņu pildījumu 70g 22,71 €/kg Ieteicams līdz: 28.06.2028Lielapjoma iepakojums: 12 ieteicams līdz: 28.06.2028 Iepakojums vairumā: 12 1,59 € 2,79 € -43%