-75% -75% Piimakõrred Moomin Vanilje 6tk 36g Parim enne: 02.02.2028Hulgipakend: 120 Current price: 0,49 € Old price: 1,95 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 1.95 € Sina säästad Kilohind 13,61 €/kg Kaal 36 g Toote kirjeldus Piimakõrred Moomin Vanilje 6tk Saistītie Produkti Valge šokolaad, MILKA, 80 g 12,38 €/kg Parim enne: 09.12.2025 Hulgipakend: 24 0,99 € 1,99 € -50% Šokolaadisuflee ULKER O’lala Vaarikaga 70g 22,71 €/kg Parim enne: 28.06.2028Hulgipakend: 12 Parim enne: 28.06.2028 Hulgipakend: 12 1,59 € 2,79 € -43% Šokolaadipralineed Jõulusaan MERRY CHRISTMAS VERGANI 200g 22,45 €/kg Parim enne: 30.11.2025 Hulgipakend: 8 4,49 € 12,20 € -63% Puuviljasnäkk Nordthy – Viigimarja 100g 8,50 €/kg Parim enne: 27.08.2027Hulgipakend: 36 0,85 € 2,49 € -66%
Šokolaadisuflee ULKER O’lala Vaarikaga 70g 22,71 €/kg Parim enne: 28.06.2028Hulgipakend: 12 Parim enne: 28.06.2028 Hulgipakend: 12 1,59 € 2,79 € -43%
Šokolaadipralineed Jõulusaan MERRY CHRISTMAS VERGANI 200g 22,45 €/kg Parim enne: 30.11.2025 Hulgipakend: 8 4,49 € 12,20 € -63%
Puuviljasnäkk Nordthy – Viigimarja 100g 8,50 €/kg Parim enne: 27.08.2027Hulgipakend: 36 0,85 € 2,49 € -66%