-40% -40% Coolwave pastilas, HALLS, 34 g Ieteicams līdz: 14.07.2027Lielapjoma iepakojums: 20 Pašreizējā cena: 0,64 € Sena cena: 1,07 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 1.07 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 18,82 €/kg Svars 34 g Produkta apraksts Coolwave pastilas, HALLS, 34 g Saistītie Produkti Glikožu tabletes Sana arbūza garšas ar C vitamīnu 39 g 7,44 €/kg ieteicams līdz: 21.02.2026 Daudzpaka: 162 0,29 € 0,78 € -63% Augļu uzkoda Nordthy – Vīģe 100g 8,50 €/kg Ieteicams līdz: 27.08.2027Lielapjoma iepakojums: 36 0,85 € 2,49 € -66% Medus piparkūkas ar aprikožu pildījumu, MINU, 250g 3,16 €/kg Ieteicams līdz: 04.02.2026Lielapjoma iepakojums: 18 0,79 € 1,15 € -31% Tumšā šokolāde BRUNBERG Laktozes un glutēna bez 60% kakao 50g 29,80 €/kg Ieteicams līdz: 01.10.2025Lielapjoma iepakojums: 15 1,49 € 2,69 € -45%
Glikožu tabletes Sana arbūza garšas ar C vitamīnu 39 g 7,44 €/kg ieteicams līdz: 21.02.2026 Daudzpaka: 162 0,29 € 0,78 € -63%
Augļu uzkoda Nordthy – Vīģe 100g 8,50 €/kg Ieteicams līdz: 27.08.2027Lielapjoma iepakojums: 36 0,85 € 2,49 € -66%
Medus piparkūkas ar aprikožu pildījumu, MINU, 250g 3,16 €/kg Ieteicams līdz: 04.02.2026Lielapjoma iepakojums: 18 0,79 € 1,15 € -31%
Tumšā šokolāde BRUNBERG Laktozes un glutēna bez 60% kakao 50g 29,80 €/kg Ieteicams līdz: 01.10.2025Lielapjoma iepakojums: 15 1,49 € 2,69 € -45%