-45% -45% Mogyi cepti zemesrieksti ar kūpinātas paprikas garšu, 130 g. Ieteicams līdz: 28.03.2026Lielapjoma iepakojums: 24 Pašreizējā cena: 0,99 € Sena cena: 1,79 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 1.79 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 7,62 €/kg Svars 130 g Produkta apraksts Mogyi cepti zemesrieksti ar kūpinātas paprikas garšu, 130 g. Saistītie Produkti Kūka "Dykanske" 145 gr 3,38 €/kg Ieteicams līdz: 07.07.2025 0,49 € 0,95 € -48% LORENZ CRUNCHIPS WOW kartupeļu čipsi ar halapenjo un krēmsieru 110g 12,64 €/kg Ieteicams līdz: 11.02.2026Lielapjoma iepakojums: 10 1,39 € 2,49 € -44% Cepumi Reese`s Dipped Pretzels 120g 29,08 €/kg ieteicams līdz: 31.05.2025 Iepakojums vairumā: 12 3,49 € 5,99 € -42% Kartupeļu čipsi ar siera garšu, ESTRELLA, 65 g 15,23 €/kg ieteicams līdz: 18.12.2025 Iepakojums vairumā: 12 0,99 € 2,69 € -63%
LORENZ CRUNCHIPS WOW kartupeļu čipsi ar halapenjo un krēmsieru 110g 12,64 €/kg Ieteicams līdz: 11.02.2026Lielapjoma iepakojums: 10 1,39 € 2,49 € -44%
Cepumi Reese`s Dipped Pretzels 120g 29,08 €/kg ieteicams līdz: 31.05.2025 Iepakojums vairumā: 12 3,49 € 5,99 € -42%
Kartupeļu čipsi ar siera garšu, ESTRELLA, 65 g 15,23 €/kg ieteicams līdz: 18.12.2025 Iepakojums vairumā: 12 0,99 € 2,69 € -63%