-45% -45% Kuivröstitud Maapähklid Mogyi Suitsutatud Paprika Maitsega 130g Parim enne: 28.03.2026Hulgipakend: 24 Current price: 0,99 € Old price: 1,79 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 1.79 € Sina säästad Kilohind 7,62 €/kg Kaal 130 g Toote kirjeldus Kuivröstitud Maapähklid Mogyi Suitsutatud Paprika Maitsega 130g Saistītie Produkti LORENZ CRUNCHIPS WOW kartulikrõpsud jalapeno ja toorjuustuga 110g 12,64 €/kg Parim enne: 11.02.2026Hulgipakend: 10 1,39 € 2,49 € -44% Nublu Hapukoore-sibulamaitselised kartulikrõpsud, 150 g 11,27 €/kg Parim enne: 11.10.2025 Hulgipakend: 24 1,69 € 2,90 € -42% Nublu Habanero Tšilli maitselised kartulikrõpsud, 150 g 11,00 €/kg Parim enne: 11.10.2025 Hulgipakend: 24 1,65 € 2,90 € -43% Krõbedad Pizzetta krõpsud “Marinara” 70g 22,71 €/kg Parim enne: 15.01.2026 Hulgipakend: 12 1,59 € 2,19 € -27%
LORENZ CRUNCHIPS WOW kartulikrõpsud jalapeno ja toorjuustuga 110g 12,64 €/kg Parim enne: 11.02.2026Hulgipakend: 10 1,39 € 2,49 € -44%
Nublu Hapukoore-sibulamaitselised kartulikrõpsud, 150 g 11,27 €/kg Parim enne: 11.10.2025 Hulgipakend: 24 1,69 € 2,90 € -42%
Nublu Habanero Tšilli maitselised kartulikrõpsud, 150 g 11,00 €/kg Parim enne: 11.10.2025 Hulgipakend: 24 1,65 € 2,90 € -43%
Krõbedad Pizzetta krõpsud “Marinara” 70g 22,71 €/kg Parim enne: 15.01.2026 Hulgipakend: 12 1,59 € 2,19 € -27%