-53% -53% Žāvēti Frunica bumbieri 150g Ieteicams līdz: 28.02.2026Lielapjoma iepakojums: 11 Pašreizējā cena: 1,99 € Sena cena: 4,25 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 4.25 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 13,27 €/kg Svars 150 g Produkta apraksts Sastāvs Pirnid 99,94%, säilitusaine VÄÄVELDIOKSIID. Võib sisaldada MAAPÄHKLITE, PÄHKLITE, SEESAMISEEMNETE, SOJA ja PIIMA jälgi. Saistītie Produkti Kraukšķīgas Pizzetta krekeri Pugliese 70g 21,29 €/kg Lielapjoma iepakojums: 12 ieteicams līdz: 15.01.2026 1,49 € 2,19 € -32% Nublu Habanero čili garšas kartupeļu čipsi, 150 g 11,00 €/kg ieteicams līdz: 11.10.2025 Daudzpakas: 24 1,65 € 2,90 € -43% Kraukšķīgās Pizzetta čipsi “Marinara” 70g 22,71 €/kg ieteicams līdz: 15.01.2026 Iepakojums vairumā: 12 1,59 € 2,19 € -27% Dave & Jon’s aromatizētās dateles ar Skābā arbūza garšu, 125 g. 15,84 €/kg Ieteicams līdz: 02.04.2026Lielapjoma iepakojums: 16 1,98 € 2,69 € -26%
Kraukšķīgas Pizzetta krekeri Pugliese 70g 21,29 €/kg Lielapjoma iepakojums: 12 ieteicams līdz: 15.01.2026 1,49 € 2,19 € -32%
Nublu Habanero čili garšas kartupeļu čipsi, 150 g 11,00 €/kg ieteicams līdz: 11.10.2025 Daudzpakas: 24 1,65 € 2,90 € -43%
Kraukšķīgās Pizzetta čipsi “Marinara” 70g 22,71 €/kg ieteicams līdz: 15.01.2026 Iepakojums vairumā: 12 1,59 € 2,19 € -27%
Dave & Jon’s aromatizētās dateles ar Skābā arbūza garšu, 125 g. 15,84 €/kg Ieteicams līdz: 02.04.2026Lielapjoma iepakojums: 16 1,98 € 2,69 € -26%