-53% -53% Kuivatatud Frunica pirnid 150g Parim enne: 28.02.2026Hulgipakend: 11 Current price: 1,99 € Old price: 4,25 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 4.25 € Sina säästad Kilohind 13,27 €/kg Kaal 150 g Toote kirjeldus Koostisosad Pirnid 99,94%, säilitusaine VÄÄVELDIOKSIID. Võib sisaldada MAAPÄHKLITE, PÄHKLITE, SEESAMISEEMNETE, SOJA ja PIIMA jälgi. Saistītie Produkti LORENZ CRUNCHIPS WOW kartulikrõpsud jalapeno ja toorjuustuga 110g 12,64 €/kg Parim enne: 11.02.2026Hulgipakend: 10 1,39 € 2,49 € -44% Tšilli- ja peekonimaitseline leivad Balsnack 80g 6,75 €/kg Parim enne: 04.06.2026Hulgipakend: 50 0,54 € 1,15 € -53% Kartulikrõpsud juustumaitselised, ESTRELLA, 65 g 15,23 €/kg Parim enne: 18.12.2025 Hulgipakend: 12 0,99 € 2,69 € -63% Maisikepikesed suhkruga, MÕNGEL, 100 g 8,90 €/kg Parim enne: 25.03.2026Hulgipakend: 20 0,89 € 1,41 € -37%
LORENZ CRUNCHIPS WOW kartulikrõpsud jalapeno ja toorjuustuga 110g 12,64 €/kg Parim enne: 11.02.2026Hulgipakend: 10 1,39 € 2,49 € -44%
Tšilli- ja peekonimaitseline leivad Balsnack 80g 6,75 €/kg Parim enne: 04.06.2026Hulgipakend: 50 0,54 € 1,15 € -53%
Kartulikrõpsud juustumaitselised, ESTRELLA, 65 g 15,23 €/kg Parim enne: 18.12.2025 Hulgipakend: 12 0,99 € 2,69 € -63%
Maisikepikesed suhkruga, MÕNGEL, 100 g 8,90 €/kg Parim enne: 25.03.2026Hulgipakend: 20 0,89 € 1,41 € -37%