-33% -33% LOLLIBONI Super Spray konfekte, 70 ml. Ieteicams līdz: 13.03.2026Lielapjoma iepakojums: 16 Pašreizējā cena: 1,99 € Sena cena: 2,99 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 2.99 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 39,80 €/kg Svars 50 g Produkta apraksts LOLLIBONI Super Spray konfekte, 70 ml. Saistītie Produkti Tumšā šokolāde BRUNBERG Laktozes un glutēna bez 60% kakao 50g 29,80 €/kg Ieteicams līdz: 01.10.2025Lielapjoma iepakojums: 15 1,49 € 2,69 € -45% Cepumi Oreo Original 176g 11,31 €/kg Ieteicams līdz: 30.09.2026 1,99 € 2,85 € -30% Augļu uzkoda Nordthy – Vīģe 100g 8,50 €/kg Ieteicams līdz: 27.08.2027Lielapjoma iepakojums: 36 0,85 € 2,49 € -66% Siera šokolāde, Nopri, 100 g 26,90 €/kg ieteicams līdz: 06.05.2025 2,69 € 3,90 € -31%
Tumšā šokolāde BRUNBERG Laktozes un glutēna bez 60% kakao 50g 29,80 €/kg Ieteicams līdz: 01.10.2025Lielapjoma iepakojums: 15 1,49 € 2,69 € -45%
Augļu uzkoda Nordthy – Vīģe 100g 8,50 €/kg Ieteicams līdz: 27.08.2027Lielapjoma iepakojums: 36 0,85 € 2,49 € -66%