-41% -41% Konfekte LOLLIBONI Sour Brain skābās pilītes, 60 ml. Ieteicams līdz: 18.03.2026Lielapjoma iepakojums: 12 Pašreizējā cena: 1,29 € Sena cena: 2,19 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 2.19 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 21,50 €/kg Svars 60 g Produkta apraksts Konfekte LOLLIBONI Sour Brain skābās pilītes, 60 ml. Saistītie Produkti Tumšā šokolāde BRUNBERG Laktozes un glutēna bez 60% kakao 50g 29,80 €/kg Ieteicams līdz: 01.10.2025Lielapjoma iepakojums: 15 1,49 € 2,69 € -45% CORNY Protein Power proteīna batoniņš vaniļas 50g 21,80 €/kg Ieteicams līdz: 06.02.2026Lielapjoma iepakojums: 18 1,09 € 1,99 € -45% Karameles Sour Patch Kids Blue Raspberry 102G 13,63 €/kg Ieteicams līdz: 23.01.2026Lielapjoma iepakojums: 12 1,39 € 2,69 € -48% Baltā šokolāde, MILKA, 80 g 12,38 €/kg ieteicams līdz: 09.12.2025 Daudzpakas: 24 0,99 € 1,99 € -50%
Tumšā šokolāde BRUNBERG Laktozes un glutēna bez 60% kakao 50g 29,80 €/kg Ieteicams līdz: 01.10.2025Lielapjoma iepakojums: 15 1,49 € 2,69 € -45%
CORNY Protein Power proteīna batoniņš vaniļas 50g 21,80 €/kg Ieteicams līdz: 06.02.2026Lielapjoma iepakojums: 18 1,09 € 1,99 € -45%
Karameles Sour Patch Kids Blue Raspberry 102G 13,63 €/kg Ieteicams līdz: 23.01.2026Lielapjoma iepakojums: 12 1,39 € 2,69 € -48%