-40% -40% DANSOY Sojas mērce 0,5L ieteicams līdz: 01.08.2027 Daudzpakējums: 8 Pašreizējā cena: 1,99 € Sena cena: 3,29 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 3.29 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 3,98 €/kg Svars 500 g Produkta apraksts DANSOY Sojas mērce 0,5L Saistītie Produkti Mērce salātiem ar jogurtu, DELIKATO, 500 ml 1,98 €/kg ieteicams līdz: 07.01.2026 Iepakojums vairumā: 12 0,99 € 1,99 € -50% Smoked čili mērce, FELIX, 270 g 4,63 €/kg Ieteicams līdz: 16.03.2026Lielapjoma iepakojums: 8 1,25 € 3,19 € -61% Čili mērce ar mango, THAI CHOICE, 200ml 6,75 €/kg ieteicams līdz: 04.12.2025 Iepakojums vairumā: 12 1,35 € 2,39 € -44% BBQUE Čili un redīsu BBQ mērce 400ml 5,98 €/kg Lielapjoma iepakojums: 6 ieteicams līdz: 05.10.2025 2,39 € 6,29 € -62%
Mērce salātiem ar jogurtu, DELIKATO, 500 ml 1,98 €/kg ieteicams līdz: 07.01.2026 Iepakojums vairumā: 12 0,99 € 1,99 € -50%
Smoked čili mērce, FELIX, 270 g 4,63 €/kg Ieteicams līdz: 16.03.2026Lielapjoma iepakojums: 8 1,25 € 3,19 € -61%
Čili mērce ar mango, THAI CHOICE, 200ml 6,75 €/kg ieteicams līdz: 04.12.2025 Iepakojums vairumā: 12 1,35 € 2,39 € -44%
BBQUE Čili un redīsu BBQ mērce 400ml 5,98 €/kg Lielapjoma iepakojums: 6 ieteicams līdz: 05.10.2025 2,39 € 6,29 € -62%