-33% -33% Krēmveida medus, 500g Derīguma termiņš: 2027 Daudziepakojums: 8 Pašreizējā cena: 5,99 € Sena cena: 8,99 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 8.99 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 11,98 €/kg Svars 500 g Produkta apraksts Krēmveida medus atšķiras ar mīkstu un zīdainu konsistenci, ko panāk ar speciālu maisīšanas tehnoloģiju, kuras laikā medus kristāli kļūst smalkāki. Saistītie Produkti Organic Foods Mustad turku zirņi ūdenī 400g 2,47 €/kg ieteicams līdz: 30.11.2025 Iepakojums vairumā: 12 0,99 € 1,89 € -48% Meksikas salāti ar Atlantijas lasi, KAIJA, 220g 11,32 €/kg ieteicams līdz: 17.08.2026 Iepakojums vairumā: 12 2,49 € 3,09 € -19% MÜHLHÄUSER plūmju ievārījums ar dzērvenēm, 450 g. 4,42 €/kg Ieteicams līdz: 21.12.2025Lielapjoma iepakojums: 8 1,99 € 3,80 € -48% Pupiņas HEINZ BBQ mērcē 390g 3,31 €/kg Ieteicams līdz: 31.12.2025Lielapjoma iepakojums: 12 1,29 € 2,29 € -44%
Organic Foods Mustad turku zirņi ūdenī 400g 2,47 €/kg ieteicams līdz: 30.11.2025 Iepakojums vairumā: 12 0,99 € 1,89 € -48%
Meksikas salāti ar Atlantijas lasi, KAIJA, 220g 11,32 €/kg ieteicams līdz: 17.08.2026 Iepakojums vairumā: 12 2,49 € 3,09 € -19%
MÜHLHÄUSER plūmju ievārījums ar dzērvenēm, 450 g. 4,42 €/kg Ieteicams līdz: 21.12.2025Lielapjoma iepakojums: 8 1,99 € 3,80 € -48%
Pupiņas HEINZ BBQ mērcē 390g 3,31 €/kg Ieteicams līdz: 31.12.2025Lielapjoma iepakojums: 12 1,29 € 2,29 € -44%