-33% -33% Kreemjas mesi, 500g Parim enne: 2027 Hulgipakend: 8 Current price: 5,99 € Old price: 8,99 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 8.99 € Sina säästad Kilohind 11,98 €/kg Kaal 500 g Toote kirjeldus Kreemjas mesi erineb pehme ja siidise konsistentsi poolest, mis saadakse spetsiaalse segamise tehnoloogiaga, mille käigus muutuvad mee kristallid peenemaks. Saistītie Produkti Oad HEINZ BBQ kastmes 390g 3,31 €/kg Parim enne: 31.12.2025Hulgipakend: 12 1,29 € 2,29 € -44% Köögiviljapuljong KNORR 112g 8,84 €/kg Parim enne: 31.05.2026Hulgipakend: 8 0,99 € 2,29 € -57% Ploomimoos MÜHLHÄUSER 450g 4,87 €/kg Parim enne: 03.02.2026Hulgipakend: 8 2,19 € 3,80 € -42% Ploomimoos MÜHLHÄUSER Kakaoga 450g 4,87 €/kg Parim enne: 31.03.2026Hulgipakend: 8 2,19 € 3,80 € -42%