-37% -37% Ekstra-väärisoliiviõli Kalamata, GOURMANTE, 250 ml Ieteicams līdz: 04.03.2026Lielapjoma iepakojums: 12 Pašreizējā cena: 3,99 € Sena cena: 6,38 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 6.38 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 15,96 €/kg Svars 250 g Produkta apraksts Ekstra-väärisoliiviõli Kalamata, GOURMANTE, 250 ml Saistītie Produkti Mērce Askania Habanero 200g 2,95 €/kg Ieteicams līdz: 21.11.2025Lielapjoma iepakojums: 30 0,59 € 0,85 € -31% Griķu ziedu medus, 500 g 11,98 €/kg Ieteicams līdz: 02.02.2027Lielapjoma iepakojums: 8 5,99 € 8,99 € -33% Pure Balsamiko mērce, 270 g 3,67 €/kg ieteicams līdz: 06.02.2026 Iepakojums vairumā: 12 0,99 € 1,89 € -48% SEASIR Premium sojas mērce 152ml 9,14 €/kg ieteicams līdz: 08.11.2025 Iepakojums vairumā: 12 1,39 € 2,29 € -39%
Mērce Askania Habanero 200g 2,95 €/kg Ieteicams līdz: 21.11.2025Lielapjoma iepakojums: 30 0,59 € 0,85 € -31%
Griķu ziedu medus, 500 g 11,98 €/kg Ieteicams līdz: 02.02.2027Lielapjoma iepakojums: 8 5,99 € 8,99 € -33%
Pure Balsamiko mērce, 270 g 3,67 €/kg ieteicams līdz: 06.02.2026 Iepakojums vairumā: 12 0,99 € 1,89 € -48%
SEASIR Premium sojas mērce 152ml 9,14 €/kg ieteicams līdz: 08.11.2025 Iepakojums vairumā: 12 1,39 € 2,29 € -39%