-37% -37% Ekstra-väärisoliiviõli Kalamata, GOURMANTE, 250 ml Ieteicams līdz: 04.03.2026Lielapjoma iepakojums: 12 Pašreizējā cena: 3,99 € Sena cena: 6,38 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 6.38 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 15,96 €/kg Svars 250 g Produkta apraksts Ekstra-väärisoliiviõli Kalamata, GOURMANTE, 250 ml Saistītie Produkti Wasabi pasta, JAPANESE CHOICE, 43g 36,98 €/kg Ieteicams līdz: 19.03.2026Lielapjoma iepakojums: 12 1,59 € 4,97 € -68% Siera mērce Askania 200g 2,95 €/kg Ieteicams līdz: 05.11.2025Lielapjoma iepakojums: 8 0,59 € 0,79 € -25% Jeff's Kraukšķīgā Zemesriekstu Krēms 350g 7,11 €/kg ieteicams līdz: 30.11.2025 Iepakojumā vairumā: 10 2,49 € 3,45 € -28% Mērce salātiem ar jogurtu, DELIKATO, 500 ml 1,98 €/kg ieteicams līdz: 07.01.2026 Iepakojums vairumā: 12 0,99 € 1,99 € -50%
Wasabi pasta, JAPANESE CHOICE, 43g 36,98 €/kg Ieteicams līdz: 19.03.2026Lielapjoma iepakojums: 12 1,59 € 4,97 € -68%
Siera mērce Askania 200g 2,95 €/kg Ieteicams līdz: 05.11.2025Lielapjoma iepakojums: 8 0,59 € 0,79 € -25%
Jeff's Kraukšķīgā Zemesriekstu Krēms 350g 7,11 €/kg ieteicams līdz: 30.11.2025 Iepakojumā vairumā: 10 2,49 € 3,45 € -28%
Mērce salātiem ar jogurtu, DELIKATO, 500 ml 1,98 €/kg ieteicams līdz: 07.01.2026 Iepakojums vairumā: 12 0,99 € 1,99 € -50%