-45% -45% Gallina Blanca vistas garšas ātrās zupas kubiņš ar grauzdiņiem, 63 g. Ieteicams līdz: 31.01.2026Lielapjoma iepakojums: 10 Pašreizējā cena: 0,99 € Sena cena: 1,79 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 1.79 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 15,71 €/kg Svars 63 g Produkta apraksts Gallina Blanca vistas garšas ātrās zupas kubiņš ar grauzdiņiem, 63 g. Saistītie Produkti Medus piparkūkas ar aprikožu pildījumu, MINU, 250g 3,16 €/kg Ieteicams līdz: 04.02.2026Lielapjoma iepakojums: 18 0,79 € 1,15 € -31% LORENZ CRUNCHIPS WOW kartupeļu čipsi ar halapenjo un krēmsieru 110g 12,64 €/kg Ieteicams līdz: 11.02.2026Lielapjoma iepakojums: 10 1,39 € 2,49 € -44% Nublu skābpiena-sīpolu garšas kartupeļu čipsi, 150 g 11,27 €/kg ieteicams līdz: 11.10.2025 Daudzpakas: 24 1,69 € 2,90 € -42% Cepumi Dipped Pretzels Cookies n Cream, HERSHEY’S, 120 g 29,08 €/kg ieteicams līdz: 31.05.2025 Daudzpaka: 36 3,49 € 6,99 € -50%
Medus piparkūkas ar aprikožu pildījumu, MINU, 250g 3,16 €/kg Ieteicams līdz: 04.02.2026Lielapjoma iepakojums: 18 0,79 € 1,15 € -31%
LORENZ CRUNCHIPS WOW kartupeļu čipsi ar halapenjo un krēmsieru 110g 12,64 €/kg Ieteicams līdz: 11.02.2026Lielapjoma iepakojums: 10 1,39 € 2,49 € -44%
Nublu skābpiena-sīpolu garšas kartupeļu čipsi, 150 g 11,27 €/kg ieteicams līdz: 11.10.2025 Daudzpakas: 24 1,69 € 2,90 € -42%
Cepumi Dipped Pretzels Cookies n Cream, HERSHEY’S, 120 g 29,08 €/kg ieteicams līdz: 31.05.2025 Daudzpaka: 36 3,49 € 6,99 € -50%