-45% -45% Mogyi cepti zemesrieksti ar kūpinātas paprikas garšu, 130 g. Ieteicams līdz: 28.03.2026Lielapjoma iepakojums: 24 Pašreizējā cena: 0,99 € Sena cena: 1,79 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 1.79 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 7,62 €/kg Svars 130 g Produkta apraksts Mogyi cepti zemesrieksti ar kūpinātas paprikas garšu, 130 g. Saistītie Produkti Sulīgas vistas karijs, PÕLTSAMAA VALMIS!, 380g 7,87 €/kg Ieteicams līdz: 10.04.2026Lielapjoma iepakojums: 6 2,99 € 4,06 € -26% Cepumi Dipped Pretzels Cookies n Cream, HERSHEY’S, 120 g 29,08 €/kg ieteicams līdz: 31.05.2025 Daudzpaka: 36 3,49 € 6,99 € -50% Rukola čipsi jalapeño-skābpiena garšā, LINKOSUO, 120g 13,25 €/kg Ieteicams līdz: 22.02.2026Lielapjoma iepakojums: 8 1,59 € 2,90 € -45% Maizes sausiņi ar Čili un bekona garšu, Balsnack 80 g 6,75 €/kg Ieteicams līdz: 04.06.2026Lielapjoma iepakojums: 50 0,54 € 1,15 € -53%
Sulīgas vistas karijs, PÕLTSAMAA VALMIS!, 380g 7,87 €/kg Ieteicams līdz: 10.04.2026Lielapjoma iepakojums: 6 2,99 € 4,06 € -26%
Cepumi Dipped Pretzels Cookies n Cream, HERSHEY’S, 120 g 29,08 €/kg ieteicams līdz: 31.05.2025 Daudzpaka: 36 3,49 € 6,99 € -50%
Rukola čipsi jalapeño-skābpiena garšā, LINKOSUO, 120g 13,25 €/kg Ieteicams līdz: 22.02.2026Lielapjoma iepakojums: 8 1,59 € 2,90 € -45%
Maizes sausiņi ar Čili un bekona garšu, Balsnack 80 g 6,75 €/kg Ieteicams līdz: 04.06.2026Lielapjoma iepakojums: 50 0,54 € 1,15 € -53%