-33% -33% LOLLIBONI Gumball Machine košļājamo bumbiņu mašīna, 30 g. Ieteicams līdz: 11.03.2026Lielapjoma iepakojums: 6 Pašreizējā cena: 3,99 € Sena cena: 5,99 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 5.99 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 133,00 €/kg Svars 30 g Produkta apraksts LOLLIBONI Gumball Machine košļājamo bumbiņu mašīna, 30 g. Saistītie Produkti Glikožu tabletes Sana arbūza garšas ar C vitamīnu 39 g 7,44 €/kg ieteicams līdz: 21.02.2026 Daudzpaka: 162 0,29 € 0,78 € -63% Putojošās konfekšu drupačas Sweet’n Fun SpongeBob ar pīkstošu konfekti uz kociņa, 10 g 59,00 €/kg Ieteicams līdz: 03.01.2028Lielapjoma iepakojums: 36 0,59 € 1,10 € -46% CORNY Protein Power proteīna batoniņš vaniļas 50g 21,80 €/kg Ieteicams līdz: 06.02.2026Lielapjoma iepakojums: 18 1,09 € 1,99 € -45% Tumšā šokolāde BRUNBERG Laktozes un glutēna bez 60% kakao 50g 29,80 €/kg Ieteicams līdz: 01.10.2025Lielapjoma iepakojums: 15 1,49 € 2,69 € -45%
Glikožu tabletes Sana arbūza garšas ar C vitamīnu 39 g 7,44 €/kg ieteicams līdz: 21.02.2026 Daudzpaka: 162 0,29 € 0,78 € -63%
Putojošās konfekšu drupačas Sweet’n Fun SpongeBob ar pīkstošu konfekti uz kociņa, 10 g 59,00 €/kg Ieteicams līdz: 03.01.2028Lielapjoma iepakojums: 36 0,59 € 1,10 € -46%
CORNY Protein Power proteīna batoniņš vaniļas 50g 21,80 €/kg Ieteicams līdz: 06.02.2026Lielapjoma iepakojums: 18 1,09 € 1,99 € -45%
Tumšā šokolāde BRUNBERG Laktozes un glutēna bez 60% kakao 50g 29,80 €/kg Ieteicams līdz: 01.10.2025Lielapjoma iepakojums: 15 1,49 € 2,69 € -45%