-33% -33% LOLLIBONI Gumball Machine košļājamo bumbiņu mašīna, 30 g. Ieteicams līdz: 11.03.2026Lielapjoma iepakojums: 6 Pašreizējā cena: 3,99 € Sena cena: 5,99 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 5.99 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 133,00 €/kg Svars 30 g Produkta apraksts LOLLIBONI Gumball Machine košļājamo bumbiņu mašīna, 30 g. Saistītie Produkti TRUE DATES Dateles ar Skābā arbūza garšu 100 g 19,90 €/kg Ieteicams līdz: 28.01.2027Lielapjoma iepakojums: 12 1,99 € 2,73 € -27% Augļu uzkoda Nordthy – Vīģe 100g 8,50 €/kg Ieteicams līdz: 27.08.2027Lielapjoma iepakojums: 36 0,85 € 2,49 € -66% Dave & Jon’s aromatizētās dateles “Strawberry Milkshake” 125g 15,84 €/kg Ieteicams līdz: 18.03.2026Lielapjoma iepakojums: 16 1,98 € 2,69 € -26% Šokolādes pralīnes Ziemassvētku ragaviņas MERRY CHRISTMAS VERGANI 200g 22,45 €/kg ieteicams līdz: 30.11.2025 Daudzpakējums: 8 4,49 € 12,20 € -63%
TRUE DATES Dateles ar Skābā arbūza garšu 100 g 19,90 €/kg Ieteicams līdz: 28.01.2027Lielapjoma iepakojums: 12 1,99 € 2,73 € -27%
Augļu uzkoda Nordthy – Vīģe 100g 8,50 €/kg Ieteicams līdz: 27.08.2027Lielapjoma iepakojums: 36 0,85 € 2,49 € -66%
Dave & Jon’s aromatizētās dateles “Strawberry Milkshake” 125g 15,84 €/kg Ieteicams līdz: 18.03.2026Lielapjoma iepakojums: 16 1,98 € 2,69 € -26%
Šokolādes pralīnes Ziemassvētku ragaviņas MERRY CHRISTMAS VERGANI 200g 22,45 €/kg ieteicams līdz: 30.11.2025 Daudzpakējums: 8 4,49 € 12,20 € -63%