-41% -41% LOLLIBONI Banana Spray konfekte, 65 ml. Ieteicams līdz: 15.04.2026Lielapjoma iepakojums: 12 Pašreizējā cena: 1,29 € Sena cena: 2,19 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 2.19 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 1,98 €/kg Svars 650 g Produkta apraksts LOLLIBONI Banana Spray konfekte, 65 ml. Saistītie Produkti Vafeļu konfekte Mesikäpp, KALEV, 150 g 11,00 €/kg Ieteicams līdz: 01.02.2026Lielapjoma iepakojums: 15 1,65 € 4,26 € -61% Tumšā šokolāde BRUNBERG Laktozes un glutēna bez 60% kakao 50g 29,80 €/kg Ieteicams līdz: 01.10.2025Lielapjoma iepakojums: 15 1,49 € 2,69 € -45% HARIBO Wummis želejas konfektes 100G 9,90 €/kg Ieteicams līdz: 28.02.2026Lielapjoma iepakojums: 32 0,99 € 1,35 € -27% Glikožu tabletes Sana arbūza garšas ar C vitamīnu 39 g 7,44 €/kg ieteicams līdz: 21.02.2026 Daudzpaka: 162 0,29 € 0,78 € -63%
Vafeļu konfekte Mesikäpp, KALEV, 150 g 11,00 €/kg Ieteicams līdz: 01.02.2026Lielapjoma iepakojums: 15 1,65 € 4,26 € -61%
Tumšā šokolāde BRUNBERG Laktozes un glutēna bez 60% kakao 50g 29,80 €/kg Ieteicams līdz: 01.10.2025Lielapjoma iepakojums: 15 1,49 € 2,69 € -45%
HARIBO Wummis želejas konfektes 100G 9,90 €/kg Ieteicams līdz: 28.02.2026Lielapjoma iepakojums: 32 0,99 € 1,35 € -27%
Glikožu tabletes Sana arbūza garšas ar C vitamīnu 39 g 7,44 €/kg ieteicams līdz: 21.02.2026 Daudzpaka: 162 0,29 € 0,78 € -63%