-41% -41% LOLLIBONI Banana Spray konfekte, 65 ml. Ieteicams līdz: 15.04.2026Lielapjoma iepakojums: 12 Pašreizējā cena: 1,29 € Sena cena: 2,19 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 2.19 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 1,98 €/kg Svars 650 g Produkta apraksts LOLLIBONI Banana Spray konfekte, 65 ml. Saistītie Produkti Dave & Jon’s aromatizētās dateles ar Skābā arbūza garšu, 125 g. 15,84 €/kg Ieteicams līdz: 02.04.2026Lielapjoma iepakojums: 16 1,98 € 2,69 € -26% Šokolādes pralīnes Ziemassvētku ragaviņas MERRY CHRISTMAS VERGANI 200g 22,45 €/kg ieteicams līdz: 30.11.2025 Daudzpakējums: 8 4,49 € 12,20 € -63% Putojošās konfekšu drupačas Sweet’n Fun SpongeBob ar pīkstošu konfekti uz kociņa, 10 g 59,00 €/kg Ieteicams līdz: 03.01.2028Lielapjoma iepakojums: 36 0,59 € 1,10 € -46% Mõngel vaniļas garšas kukurūzas nūjiņas 100g 8,90 €/kg Ieteicams līdz: 16.04.2026Lielapjoma iepakojums: 20 0,89 € 1,41 € -37%
Dave & Jon’s aromatizētās dateles ar Skābā arbūza garšu, 125 g. 15,84 €/kg Ieteicams līdz: 02.04.2026Lielapjoma iepakojums: 16 1,98 € 2,69 € -26%
Šokolādes pralīnes Ziemassvētku ragaviņas MERRY CHRISTMAS VERGANI 200g 22,45 €/kg ieteicams līdz: 30.11.2025 Daudzpakējums: 8 4,49 € 12,20 € -63%
Putojošās konfekšu drupačas Sweet’n Fun SpongeBob ar pīkstošu konfekti uz kociņa, 10 g 59,00 €/kg Ieteicams līdz: 03.01.2028Lielapjoma iepakojums: 36 0,59 € 1,10 € -46%
Mõngel vaniļas garšas kukurūzas nūjiņas 100g 8,90 €/kg Ieteicams līdz: 16.04.2026Lielapjoma iepakojums: 20 0,89 € 1,41 € -37%