-32% -32% LOLLIBONI Grenade Spray konfekte, 50 ml. Ieteicams līdz: 20.03.2026Lielapjoma iepakojums: 12 Pašreizējā cena: 1,69 € Sena cena: 2,49 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 2.49 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 33,80 €/kg Svars 50 g Produkta apraksts LOLLIBONI Grenade Spray konfekte, 50 ml. Saistītie Produkti Baltā šokolāde, MILKA, 80 g 12,38 €/kg ieteicams līdz: 09.12.2025 Daudzpakas: 24 0,99 € 1,99 € -50% Cepumi Oreo Original 176g 11,31 €/kg Ieteicams līdz: 30.09.2026 1,99 € 2,85 € -30% HARIBO Wummis želejas konfektes 100G 9,90 €/kg Ieteicams līdz: 28.02.2026Lielapjoma iepakojums: 32 0,99 € 1,35 € -27% Medus piparkūkas ar aprikožu pildījumu, MINU, 250g 3,16 €/kg Ieteicams līdz: 04.02.2026Lielapjoma iepakojums: 18 0,79 € 1,15 € -31%
HARIBO Wummis želejas konfektes 100G 9,90 €/kg Ieteicams līdz: 28.02.2026Lielapjoma iepakojums: 32 0,99 € 1,35 € -27%
Medus piparkūkas ar aprikožu pildījumu, MINU, 250g 3,16 €/kg Ieteicams līdz: 04.02.2026Lielapjoma iepakojums: 18 0,79 € 1,15 € -31%