-33% -33% Skābā ledene uz kociņa, LOLLIBONI XXL Sour Brain, 96 g. Ieteicams līdz: 28.02.2026Lielapjoma iepakojums: 50 Pašreizējā cena: 3,99 € Sena cena: 5,99 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 5.99 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 41,56 €/kg Svars 96 g Produkta apraksts Skābā ledene uz kociņa, LOLLIBONI XXL Sour Brain, 96 g. Saistītie Produkti CORNY Protein Power proteīna batoniņš vaniļas 50g 21,80 €/kg Ieteicams līdz: 06.02.2026Lielapjoma iepakojums: 18 1,09 € 1,99 € -45% Siera šokolāde, Nopri, 100 g 26,90 €/kg ieteicams līdz: 06.05.2025 2,69 € 3,90 € -31% Šokolādes suflē ULKER O’lala ar aveņu pildījumu 70g 22,71 €/kg Ieteicams līdz: 28.06.2028Lielapjoma iepakojums: 12 ieteicams līdz: 28.06.2028 Iepakojums vairumā: 12 1,59 € 2,79 € -43% Hapjie konfektes Sweet’n Fun Busters Splash Apelsīns/Zemeņu, Citronu/Cola 45g 22,00 €/kg Ieteicams līdz: 02.02.2028Lielapjoma iepakojums: 16 0,99 € 1,86 € -47%
CORNY Protein Power proteīna batoniņš vaniļas 50g 21,80 €/kg Ieteicams līdz: 06.02.2026Lielapjoma iepakojums: 18 1,09 € 1,99 € -45%
Šokolādes suflē ULKER O’lala ar aveņu pildījumu 70g 22,71 €/kg Ieteicams līdz: 28.06.2028Lielapjoma iepakojums: 12 ieteicams līdz: 28.06.2028 Iepakojums vairumā: 12 1,59 € 2,79 € -43%
Hapjie konfektes Sweet’n Fun Busters Splash Apelsīns/Zemeņu, Citronu/Cola 45g 22,00 €/kg Ieteicams līdz: 02.02.2028Lielapjoma iepakojums: 16 0,99 € 1,86 € -47%