-10% -10% Zefīrs BBQ, TOBIES, 200 g. Ieteicams līdz: 13.09.2026Lielapjoma iepakojums: 30 Pašreizējā cena: 1,79 € Sena cena: 1,99 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 1.99 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 8,95 €/kg Svars 200 g Produkta apraksts Garšīgi TOBIES maršmelovi 200 g, piemēroti arī cepšanai un grilēšanai. Saistītie Produkti Baltā šokolāde, MILKA, 80 g 12,38 €/kg ieteicams līdz: 09.12.2025 Daudzpakas: 24 0,99 € 1,99 € -50% Augļu uzkoda Nordthy – Vīģe 100g 8,50 €/kg Ieteicams līdz: 27.08.2027Lielapjoma iepakojums: 36 0,85 € 2,49 € -66% Hapjie konfektes Sweet’n Fun Busters Splash Apelsīns/Zemeņu, Citronu/Cola 45g 22,00 €/kg Ieteicams līdz: 02.02.2028Lielapjoma iepakojums: 16 0,99 € 1,86 € -47% Glikožu tabletes Sana arbūza garšas ar C vitamīnu 39 g 7,44 €/kg ieteicams līdz: 21.02.2026 Daudzpaka: 162 0,29 € 0,78 € -63%
Augļu uzkoda Nordthy – Vīģe 100g 8,50 €/kg Ieteicams līdz: 27.08.2027Lielapjoma iepakojums: 36 0,85 € 2,49 € -66%
Hapjie konfektes Sweet’n Fun Busters Splash Apelsīns/Zemeņu, Citronu/Cola 45g 22,00 €/kg Ieteicams līdz: 02.02.2028Lielapjoma iepakojums: 16 0,99 € 1,86 € -47%
Glikožu tabletes Sana arbūza garšas ar C vitamīnu 39 g 7,44 €/kg ieteicams līdz: 21.02.2026 Daudzpaka: 162 0,29 € 0,78 € -63%