-88% -88% Ātri pagatavojamās nūdeles Ming Chu Noodles ar Garneļu garšu 60 g Ieteicams līdz: 12.12.2025Lielapjoma iepakojums: 10 Pašreizējā cena: 0,09 € Sena cena: 0,75 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 0.75 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 1,50 €/kg Svars 60 g Produkta apraksts Ātri pagatavojamās nūdeles Ming Chu Noodles ar Garneļu garšu 60 g Saistītie Produkti Pasta ar spinātu un siera mērci, KNORR, 160 g 7,44 €/kg Ieteicams līdz: 31.01.2026Lielapjoma iepakojums: 10 1,19 € 3,19 € -63% Ātri pagatavojamās nūdeles Knorr Gramen ar vistas gaļas garšu 65 g 9,08 €/kg Ieteicams līdz: 28.02.2026Lielapjoma iepakojums: 8 0,59 € 1,15 € -49% Pārtikas dekorācija Alf’i Ziemassvētku eglītes cukura pūdermaisījums 30 g 11,67 €/kg Ieteicams līdz: 10.06.2026Lielapjoma iepakojums: 13 0,35 € 0,78 € -55% Ramen ātri pagatavojamās nūdeles ar karstu vistas sautējumu, Buldaka tips, SAMYANG, 145g 6,83 €/kg Ieteicams līdz: 14.01.2026Lielapjoma iepakojums: 40 0,99 € 2,49 € -60%
Pasta ar spinātu un siera mērci, KNORR, 160 g 7,44 €/kg Ieteicams līdz: 31.01.2026Lielapjoma iepakojums: 10 1,19 € 3,19 € -63%
Ātri pagatavojamās nūdeles Knorr Gramen ar vistas gaļas garšu 65 g 9,08 €/kg Ieteicams līdz: 28.02.2026Lielapjoma iepakojums: 8 0,59 € 1,15 € -49%
Pārtikas dekorācija Alf’i Ziemassvētku eglītes cukura pūdermaisījums 30 g 11,67 €/kg Ieteicams līdz: 10.06.2026Lielapjoma iepakojums: 13 0,35 € 0,78 € -55%
Ramen ātri pagatavojamās nūdeles ar karstu vistas sautējumu, Buldaka tips, SAMYANG, 145g 6,83 €/kg Ieteicams līdz: 14.01.2026Lielapjoma iepakojums: 40 0,99 € 2,49 € -60%