-88% -88% Kiirnuudlid Ming Chu Noodles Kreveti 60g Parim enne: 12.12.2025Hulgipakend: 10 Current price: 0,09 € Old price: 0,75 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 0.75 € Sina säästad Kilohind 1,50 €/kg Kaal 60 g Toote kirjeldus Kiirnuudlid Ming Chu Noodles Kreveti 60g Saistītie Produkti Hommikusöögihelbed Šokolaadiga OHO 150g 7,93 €/kg Parim enne: 26.01.2026Hulgipakend: 30 1,19 € 1,39 € -14% Kiirnuudlid Ming Chu Noodles Köögivilja 60g 1,50 €/kg Parim enne: 26.12.2025Hulgipakend: 10 0,09 € 0,75 € -88% Kiirnuudlid juustu Samyang, BULDAK, 140 g 7,07 €/kg Parim enne: 05.01.2026Hulgipakend: 40 0,99 € 2,65 € -63% Toidukaunistus Alf’i jõulupuu suhkrupuiste segu 30g 11,67 €/kg Parim enne: 10.06.2026Hulgipakend: 13 0,35 € 0,78 € -55%
Hommikusöögihelbed Šokolaadiga OHO 150g 7,93 €/kg Parim enne: 26.01.2026Hulgipakend: 30 1,19 € 1,39 € -14%
Kiirnuudlid Ming Chu Noodles Köögivilja 60g 1,50 €/kg Parim enne: 26.12.2025Hulgipakend: 10 0,09 € 0,75 € -88%
Kiirnuudlid juustu Samyang, BULDAK, 140 g 7,07 €/kg Parim enne: 05.01.2026Hulgipakend: 40 0,99 € 2,65 € -63%
Toidukaunistus Alf’i jõulupuu suhkrupuiste segu 30g 11,67 €/kg Parim enne: 10.06.2026Hulgipakend: 13 0,35 € 0,78 € -55%