-88% -88% Ātri pagatavojamās nūdeles Ming Chu Noodles ar Pīles gaļas garšu 60 g Ieteicams līdz: 26.12.2025Lielapjoma iepakojums: 10 Pašreizējā cena: 0,09 € Sena cena: 0,75 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 0.75 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 1,50 €/kg Svars 60 g Produkta apraksts Ātri pagatavojamās nūdeles Ming Chu Noodles ar Pīles gaļas garšu 60 g Saistītie Produkti THAI CHOICE Satay zemesriekstu mērce 230g 4,30 €/kg ieteicams līdz: 04.12.2025 Iepakojums vairumā: 12 0,99 € 4,09 € -76% Smoked čili mērce, FELIX, 270 g 4,63 €/kg Ieteicams līdz: 16.03.2026Lielapjoma iepakojums: 8 1,25 € 3,19 € -61% Gvakamole dipmērce, WANTED, 250 g 7,96 €/kg Ieteicams līdz: 30.04.2026Lielapjoma iepakojums: 12 1,99 € 3,75 € -47% Mērce Askania Habanero 200g 2,95 €/kg Ieteicams līdz: 21.11.2025Lielapjoma iepakojums: 30 0,59 € 0,85 € -31%
THAI CHOICE Satay zemesriekstu mērce 230g 4,30 €/kg ieteicams līdz: 04.12.2025 Iepakojums vairumā: 12 0,99 € 4,09 € -76%
Smoked čili mērce, FELIX, 270 g 4,63 €/kg Ieteicams līdz: 16.03.2026Lielapjoma iepakojums: 8 1,25 € 3,19 € -61%
Gvakamole dipmērce, WANTED, 250 g 7,96 €/kg Ieteicams līdz: 30.04.2026Lielapjoma iepakojums: 12 1,99 € 3,75 € -47%
Mērce Askania Habanero 200g 2,95 €/kg Ieteicams līdz: 21.11.2025Lielapjoma iepakojums: 30 0,59 € 0,85 € -31%