-48% -48% Čipsi Lays Oven Baked Cepti ķiploku maizes garšā 110 g Ieteicams līdz: 01.02.2026Lielapjoma iepakojums: 26 Pašreizējā cena: 1,49 € Sena cena: 2,85 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 2.85 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 13,55 €/kg Svars 110 g Produkta apraksts Čipsi Lays Oven Baked Cepti ķiploku maizes garšā 110 g Saistītie Produkti Kukurūzas stienīši ar cukuru, MÕNGEL, 100 g 8,90 €/kg Ieteicams līdz: 25.03.2026Lielapjoma iepakojums: 20 0,89 € 1,41 € -37% LORENZ CRUNCHIPS WOW kartupeļu čipsi ar halapenjo un krēmsieru 110g 12,64 €/kg Ieteicams līdz: 11.02.2026Lielapjoma iepakojums: 10 1,39 € 2,49 € -44% Kartupeļu čipsi ar siera garšu, ESTRELLA, 65 g 15,23 €/kg ieteicams līdz: 18.12.2025 Iepakojums vairumā: 12 0,99 € 2,69 € -63% Maizes sausiņi ar Čili un bekona garšu, Balsnack 80 g 6,75 €/kg Ieteicams līdz: 04.06.2026Lielapjoma iepakojums: 50 0,54 € 1,15 € -53%
Kukurūzas stienīši ar cukuru, MÕNGEL, 100 g 8,90 €/kg Ieteicams līdz: 25.03.2026Lielapjoma iepakojums: 20 0,89 € 1,41 € -37%
LORENZ CRUNCHIPS WOW kartupeļu čipsi ar halapenjo un krēmsieru 110g 12,64 €/kg Ieteicams līdz: 11.02.2026Lielapjoma iepakojums: 10 1,39 € 2,49 € -44%
Kartupeļu čipsi ar siera garšu, ESTRELLA, 65 g 15,23 €/kg ieteicams līdz: 18.12.2025 Iepakojums vairumā: 12 0,99 € 2,69 € -63%
Maizes sausiņi ar Čili un bekona garšu, Balsnack 80 g 6,75 €/kg Ieteicams līdz: 04.06.2026Lielapjoma iepakojums: 50 0,54 € 1,15 € -53%