Melnais pipars Anatolis samalts 15 g Ieteicams līdz: 30.06.2026Lielapjoma iepakojums: 20 Pašreizējā cena: 0,69 € Sena cena: 0,00 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 0.69 € Cena par kilogramu 46,00 €/kg Svars 15 g Produkta apraksts Melnais pipars Anatolis samalts 15 g Saistītie Produkti Kokospalmas cukura stick 50 gab., 250 g 29,16 €/kg ieteicams līdz: 30.09.2025 7,29 € 10,49 € -31% Lauru lapas Anatolis 10g 79,00 €/kg Ieteicams līdz: 31.03.2027Lielapjoma iepakojums: 50 0,79 € 1,29 € -39% Garšvielu maisījums Tagliatelle, KNORR, 36 g 9,72 €/kg ieteicams līdz: 31.03.2025 Daudzpaka: 20 0,35 € 1,39 € -75% Ķirbju mērces maisījums, KNORR, 49 g 1,84 €/kg ieteicams līdz: 28.02.2025 Daudzpaka: 20 0,09 € 1,09 € -92%
Lauru lapas Anatolis 10g 79,00 €/kg Ieteicams līdz: 31.03.2027Lielapjoma iepakojums: 50 0,79 € 1,29 € -39%
Garšvielu maisījums Tagliatelle, KNORR, 36 g 9,72 €/kg ieteicams līdz: 31.03.2025 Daudzpaka: 20 0,35 € 1,39 € -75%
Ķirbju mērces maisījums, KNORR, 49 g 1,84 €/kg ieteicams līdz: 28.02.2025 Daudzpaka: 20 0,09 € 1,09 € -92%