-76% -76% Zaļā tēja VAHDAM saldā Himalaju 30g Ieteicams līdz: 08.02.2026Lielapjoma iepakojums: 36 Pašreizējā cena: 1,49 € Sena cena: 6,19 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 6.19 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 49,67 €/kg Svars 30 g Produkta apraksts Bestseller, mis on valmistatud Himaalaja rohelisest teest koos ajatute ürtide ja eksootiliste India vürtsidega. Saistītie Produkti Vitamīnu dzēriens Enhance, VITAMIN WELL, 500 ml 1,98 €/kg Ieteicams līdz: 30.11.2025Lielapjoma iepakojums: 12 + pant 0,99 € 2,09 € -53% Malta kafija, SUMENA, 1 kg 11,99 €/kg ieteicams līdz: 01.02.2027 Daudzpakas: 7 11,99 € 13,99 € -14% VAHDAM zāļu tēja ar kurkumas garšvielām 30g 49,67 €/kg Ieteicams līdz: 04.03.2026Lielapjoma iepakojums: 36 1,49 € 6,09 € -76% FUZETEA Ledus tēja Mellenes & Lavanda 500 ml 1,78 €/kg ieteicams līdz: 16.12.2025 Iepakojums vairumā: 12 0,89 € 1,37 € -35%
Vitamīnu dzēriens Enhance, VITAMIN WELL, 500 ml 1,98 €/kg Ieteicams līdz: 30.11.2025Lielapjoma iepakojums: 12 + pant 0,99 € 2,09 € -53%
VAHDAM zāļu tēja ar kurkumas garšvielām 30g 49,67 €/kg Ieteicams līdz: 04.03.2026Lielapjoma iepakojums: 36 1,49 € 6,09 € -76%
FUZETEA Ledus tēja Mellenes & Lavanda 500 ml 1,78 €/kg ieteicams līdz: 16.12.2025 Iepakojums vairumā: 12 0,89 € 1,37 € -35%