-59% -59% MOKATE kafijas dzēriens Pumpkin spiced latte 8x15g Ieteicams līdz: 09.02.2026Lielapjoma iepakojums: 12 Pašreizējā cena: 1,99 € Sena cena: 4,85 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 4.85 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 16,58 €/kg Svars 120 g Produkta apraksts Paketē ir 8 Pumkin spice garšas kafijas dzērieni Saistītie Produkti Kafijas pupiņas, SUMENA, 1kg 11,40 €/kg Ieteicams līdz: 08.08.2027Lielapjoma iepakojums: 7 11,40 € 12,99 € -12% FUZETEA Ledus tēja Mellenes & Lavanda 500 ml 1,78 €/kg ieteicams līdz: 16.12.2025 Iepakojums vairumā: 12 0,89 € 1,37 € -35% VAHDAM zāļu tēja ar kurkumas garšvielām 30g 49,67 €/kg Ieteicams līdz: 04.03.2026Lielapjoma iepakojums: 36 1,49 € 6,09 € -76% Vitamīnu dzēriens Enhance, VITAMIN WELL, 500 ml 1,98 €/kg Ieteicams līdz: 30.11.2025Lielapjoma iepakojums: 12 + pant 0,99 € 2,09 € -53%
Kafijas pupiņas, SUMENA, 1kg 11,40 €/kg Ieteicams līdz: 08.08.2027Lielapjoma iepakojums: 7 11,40 € 12,99 € -12%
FUZETEA Ledus tēja Mellenes & Lavanda 500 ml 1,78 €/kg ieteicams līdz: 16.12.2025 Iepakojums vairumā: 12 0,89 € 1,37 € -35%
VAHDAM zāļu tēja ar kurkumas garšvielām 30g 49,67 €/kg Ieteicams līdz: 04.03.2026Lielapjoma iepakojums: 36 1,49 € 6,09 € -76%
Vitamīnu dzēriens Enhance, VITAMIN WELL, 500 ml 1,98 €/kg Ieteicams līdz: 30.11.2025Lielapjoma iepakojums: 12 + pant 0,99 € 2,09 € -53%