-45% -45% Kiirsupp Gallina Blanca kanamaitseline röstsaiaga, 63g Parim enne: 31.01.2026Hulgipakend: 10 Current price: 0,99 € Old price: 1,79 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 1.79 € Sina säästad Kilohind 15,71 €/kg Kaal 63 g Toote kirjeldus Kiirsupp Gallina Blanca kanamaitseline röstsaiaga, 63g Saistītie Produkti Mahlane kana-karri, PÕLTSAMAA VALMIS!, 380g 7,87 €/kg Parim enne: 10.04.2026Hulgipakend: 6 2,99 € 4,06 € -26% Maisikepikesed suhkruga, MÕNGEL, 100 g 8,90 €/kg Parim enne: 25.03.2026Hulgipakend: 20 0,89 € 1,41 € -37% Mustad päevalilleseemned röstitud, YES, 150 g 5,27 €/kg Parim enne: 26.01.2026Hulgipakend: 24 0,79 € 1,85 € -57% Küpsised Reese`s Dipped Pretzels 120g 29,08 €/kg Parim enne: 31.05.2025 Hulgipakend: 12 3,49 € 5,99 € -42%
Mahlane kana-karri, PÕLTSAMAA VALMIS!, 380g 7,87 €/kg Parim enne: 10.04.2026Hulgipakend: 6 2,99 € 4,06 € -26%
Maisikepikesed suhkruga, MÕNGEL, 100 g 8,90 €/kg Parim enne: 25.03.2026Hulgipakend: 20 0,89 € 1,41 € -37%
Mustad päevalilleseemned röstitud, YES, 150 g 5,27 €/kg Parim enne: 26.01.2026Hulgipakend: 24 0,79 € 1,85 € -57%
Küpsised Reese`s Dipped Pretzels 120g 29,08 €/kg Parim enne: 31.05.2025 Hulgipakend: 12 3,49 € 5,99 € -42%