-45% -45% Kuivröstitud Maapähklid Mogyi Suitsutatud Paprika Maitsega 130g Parim enne: 28.03.2026Hulgipakend: 24 Current price: 0,99 € Old price: 1,79 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 1.79 € Sina säästad Kilohind 7,62 €/kg Kaal 130 g Toote kirjeldus Kuivröstitud Maapähklid Mogyi Suitsutatud Paprika Maitsega 130g Saistītie Produkti Krõbedad Pizzetta krõpsud Pugliese 70g 21,29 €/kg Hulgipakend: 12 Parim enne: 15.01.2026 1,49 € 2,19 € -32% Dave & Jon’s maitsestatud datlid “Sour Watermelon” 125g 15,84 €/kg Parim enne: 02.04.2026Hulgipakend: 16 1,98 € 2,69 € -26% Rukkikrõpsud jalapeno-hapukooremaitselised, LINKOSUO, 120g 13,25 €/kg Parim enne: 22.02.2026Hulgipakend: 8 1,59 € 2,90 € -45% Küpsised Dipped Pretzels Cookies n Cream, HERSHEY’S, 120 g 29,08 €/kg Parim enne: 31.05.2025 Hulgipakend: 36 3,49 € 6,99 € -50%
Krõbedad Pizzetta krõpsud Pugliese 70g 21,29 €/kg Hulgipakend: 12 Parim enne: 15.01.2026 1,49 € 2,19 € -32%
Dave & Jon’s maitsestatud datlid “Sour Watermelon” 125g 15,84 €/kg Parim enne: 02.04.2026Hulgipakend: 16 1,98 € 2,69 € -26%
Rukkikrõpsud jalapeno-hapukooremaitselised, LINKOSUO, 120g 13,25 €/kg Parim enne: 22.02.2026Hulgipakend: 8 1,59 € 2,90 € -45%
Küpsised Dipped Pretzels Cookies n Cream, HERSHEY’S, 120 g 29,08 €/kg Parim enne: 31.05.2025 Hulgipakend: 36 3,49 € 6,99 € -50%