-51% -51% Nätsupallid LOLLIBONI Sour Brain 20g Parim enne: 02.04.2026Hulgipakend: 48 Current price: 0,49 € Old price: 0,99 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 0.99 € Sina säästad Kilohind 24,50 €/kg Kaal 20 g Toote kirjeldus Nätsupallid LOLLIBONI Sour Brain 20g Saistītie Produkti Šokolaadipralineed Jõulusaan MERRY CHRISTMAS VERGANI 200g 22,45 €/kg Parim enne: 30.11.2025 Hulgipakend: 8 4,49 € 12,20 € -63% HARIBO Wummis Kummikommiussid 100G 9,90 €/kg Parim enne: 28.02.2026Hulgipakend: 32 0,99 € 1,35 € -27% Šokolaadisuflee ULKER O’lala Vaarikaga 70g 22,71 €/kg Parim enne: 28.06.2028Hulgipakend: 12 Parim enne: 28.06.2028 Hulgipakend: 12 1,59 € 2,79 € -43% Hapud Kommid Sweet’n Fun Busters Splash Apelsin/Maasikas, Sidrun/Cola 45g 22,00 €/kg Parim enne: 02.02.2028Hulgipakend: 16 0,99 € 1,86 € -47%
Šokolaadipralineed Jõulusaan MERRY CHRISTMAS VERGANI 200g 22,45 €/kg Parim enne: 30.11.2025 Hulgipakend: 8 4,49 € 12,20 € -63%
HARIBO Wummis Kummikommiussid 100G 9,90 €/kg Parim enne: 28.02.2026Hulgipakend: 32 0,99 € 1,35 € -27%
Šokolaadisuflee ULKER O’lala Vaarikaga 70g 22,71 €/kg Parim enne: 28.06.2028Hulgipakend: 12 Parim enne: 28.06.2028 Hulgipakend: 12 1,59 € 2,79 € -43%
Hapud Kommid Sweet’n Fun Busters Splash Apelsin/Maasikas, Sidrun/Cola 45g 22,00 €/kg Parim enne: 02.02.2028Hulgipakend: 16 0,99 € 1,86 € -47%